Hakkımızda

Saygın A.Ş. kurulduğu 1987 yılından itibaren, inşaat sektörünün tüm bölümlerinde vermiş olduğu hizmetler ve ürünleri ile kalitesini kanıtlamış, kullandığı teknoloji ve geliştirdiği tasarım anlayışı ile sektörün liderliğini hedeflemiştir.

Projeci olarak inşaat sektörüne adım atan Saygın A.Ş., başta konut olmak üzere, otelden spor salonuna, okuldan sanayi tesislerine kadar, her çeşit betonarme çelik ve taş yapı projesine imza atmıştır. İnşaat taahhüt işlerinde de yüzlerce konut yapımını gerçekleştiren Saygın A.Ş., edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile atılmış olduğu yap-sat işinde de yine sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerini almıştır.

Faaliyetlerimiz

Kurduğumuz, sağlam temellere oturan ortaklıklarımızın yarattığı sinerji ile Güzel İzmir'imizin çeşitli bölgelerinde inşaa ettiğimiz konut projelerinde, yüzlerce aileye, mutlu ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açmanın gururunu yaşamaktayız.

Çeyrek asıra yaklaşan sürede edindiğimiz tecrübenin ve sizlerin bize duyduğu güvenin karşılığını verebilmek için, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada yılmadan çalışıp kaliteyi müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.

Ekibimiz

Şevket Vural SAYGIN
Şevket Vural SAYGIN

İnşaat Yüksek Mühendisi
Yönetim Kurulu Başkanı

Birol SAYGIN
Birol SAYGIN

Mimar
Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

Cem SÖYLEMEZ
Cem SÖYLEMEZ

Pazarlama Müdürü

Berfin ŞİMŞEK
Berfin ŞİMŞEK

Mimar

İdris KUTLU
İdris KUTLU

Muhasebe Müdürü

Ahmet ÇAMURLU
Ahmet ÇAMURLU

İnşaat Mühendisi

Esra AYDIN
Esra AYDIN

Müşteri İlişkileri

Gülfer GÜNGÖR
Gülfer GÜNGÖR

Ofis Personeli